Home:

Największe koło widokowe w Polsce!

Przyjdź i zobacz Panoramę miasta, Półwysep i niesamowite zakątki Gdyni z 60m nad ziemią!

Cennik i Atrakcje KOŁA WIDOKOWEGO

W roku 2017 obowiązuje niezmieniony cennik biletów wstępu:

                - dorośli - 25 zł

               - osoby do 140 cm wzrostu - 15 zł

               - dzieci poniżej 3 lat - gratis.

Oferujemy również dodatkowe rabaty dla grup zorganizowanych, które ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu lub poprzez formularz kontaktowy.


Koło widokowe to nie jednak tylko atrakcja turystyczna. Jest to też wyjątkowe miejsce spotkań oraz imprez.

Aby umożliwić Państwu spędzenie czasu z przyjaciółmi czy rodziną, przygotowaliśmy też oferty specjalne:

Gondola na wyłączność

Koło widokowe to często cel grupowych wycieczek do Gdyni. Cieszy się popularnością grup szkolnych i przedszkoli, a także wycieczek. W kole organizujemy również urodziny dla dzieci. W zlokalizowanym nieopodal punkcie można zamówić drobne upominki - pamiątki. Z przyjemnością je dla Państwa spersonalizujemy.

Czasem też chcemy spędzić szczególne chwile tylko we dwoje, by porozmawiać, pobyć tylko ze sobą, czy też wyznać coś szczególnego.

Na Państwa życzenie udostępnimy gondolę we wskazanym terminie na wyłączność. Cena zależy od ilości osób, długości przejażdżki i ewentualnych dodatkowych atrakcji.

Szczególny komfort zapewni też czteroosobowa gondola VIP. Skórzane fotele, telewizor i jeszcze ciemniejsze szyby zapewniające dyskrecję. Przejażdżka gondolą VIP trwa 25-30 minut.

Wynajęcie gondoli VIP to koszt 250 zł. Do gondoli VIP można zamówić dodatkowo butelkę Prosecco lub Szampana, którą - wraz z kieliszkami - dostarczy Tawerna Gdynia.

W celu ustalenia terminu i kosztu wynajęcia gondoli na wyłączność prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (+48) 661 454 263 lub z wykorzystaniem formularza:

Lunch in the SKY

Szef kuchni Tawerny Gdynia i kucharz SPECJAL PORT zapraszają! Tym razem jednak posiłek zaserwuje w nietypowym miejscu - 55 metrów nad ziemią.

Wybór znakomitych dań z menu pozostawiamy Państwu. My natomiast z przyjemnością udostępnimy klimatyzowaną gondolę na 1-godzinną przejażdżkę przy zastawionym stole.

Posiłki serwujemy codziennie, od 13:00 do 21:00.  Cena (w zależności od menu) - od 90 zł/osoba. Do każdej obsługiwanej przez kelnera gondoli doliczamy 20 zł za serwis bez względu na ilość gości.

Z uwagi na wymiary gondoli, zalecamy grupy do 4 osób

W ramach Lunch in the Sky skorzystać można również z oferty menu Restauracji Jedz Pij tańcz lub Pubu Kandelabry. 

W celu ustalenia menu i terminu Lunch in the Sky, prosimy o kontakt z Tawerną Gdynia z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem (a w przypadku planowanej wizyty w poniedziałek - najpóźniej w poprzedni piątek).

Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -17:00 pod numerem telefonu 730 163 415 lub za pomocą formularza:

W 2017 ROKU, NA PEŁNĄ WRAŻEŃ PRZEJAŻDŻKĘ KOŁEM WIDOKOWYM, ZAPRASZAMY DO 27 SIERPNIA

Aleja Jana Pawła II 13, GDYNIA